Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

LinkTech SE41 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

LinkTech SE41 Premium Metal Kutulu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Silver-Gri

Satıcı: fecrtoptan

2.083,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 2093.5
LinkTech SE41 Premium Metal Kutulu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

1.979,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 1979.33
LinkTech SE41 Premium Metal Kutulu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

1.979,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 1979.33
LinkTech SE41 Premium Metal Kutulu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

2.041,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 2041.83
LinkTech SE41 Premium Metal Kutulu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

2.041,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 2041.83
LinkTech SE41 Premium Metal Kutulu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: fecrtoptan

2.083,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 2093.5
LinkTech SE41 Premium Metal Kutulu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Füme

Satıcı: fecrtoptan

2.083,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 2093.5
LinkTech SE41 Premium Metal Kutulu Kulak Içi Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: Fecrtoptan

2.083,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 2083.50
LinkTech SE41 Premium Metal Kutulu Kulak Içi Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

2.083,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 2083.50
Linktech Se41 Premium Metal Kutulu Kulak Içi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

2.083,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 2083.50
Linktech Link Tech SE41 Premium TWS Ultra İnce Kutulu Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

2.083,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 2083.50

LinkTech SE41 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

LinkTech SE41 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

LinkTech SE41 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP HSP
• Bluetooth Özellikleri AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 12 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Şarj Kutusu) 300 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

LinkTech SE41 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.