Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.1
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

LinkTech TW18 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Linktech TW18 Açık Kasa Earbuds Stereo, Suya Dayanıklı, Hızlı Şarz Destekli, Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Satıcı: LİDER TEKNO | 2 yorum

1.589,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1589.46
Linktech Tw18 Tws Stylish Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ModaCepte

1.719,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1719.60
LİNKTECH TW18 Açık Kasa Earbuds Stereo Bluetooth Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

1.815,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 1815.17
LİNKTECH TW18 Açık Kasa Earbuds Stereo Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ModaCepte

1.815,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 1815.17
Linktech Link Tech Tw18 Tws Stylish Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

1.872,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 1872.49
Linktech Tw18 Tws Stylish Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

1.872,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

6 1872.49
Linktech TW18 Tws Stylish Kablosuz Kulak Içi Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Satıcı: Modacepte | 3 yorum

1.910,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 1910.70
LİNKTECH TW18 Açık Kasa Earbuds Stereo Bluetooth Kulaklık (Siyah)

Satıcı: fecrtoptan

1.910,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

8 1910.70
LİNKTECH TW18 Açık Kasa Earbuds Stereo Bluetooth Kulaklık (Beyaz)

Satıcı: fecrtoptan

1.910,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

9 1910.70

LinkTech TW18 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

LinkTech TW18 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.1
Var
Kullanım Süresi (Genel):
4.5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

LinkTech TW18 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.1
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 4.5 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 50 dk
• Hızlı Şarj Var
• Batarya (Kulaklık) 35 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 300 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

LinkTech TW18 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.