Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
5 saat

LinkTech TW20 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Linktech Tw20 Ipx4 Usb-C Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: cepnet bilişim

1.220,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 1230
Linktech IPX4 USB-C Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: miran cell

1.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1240.00
Linktech TW20 IPX4 USB-C Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: miran cell

1.241,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1241.00
LinkTech Tech TW20 True Wireless Earbuds, Bluetooth Kulaklık, Premium Kulaklık, Kablosuz Kulaklık. - Siyah

Satıcı: bartiniavm

1.364,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 1364.75
LinkTech TW20 Ipx4 Usb-C Kulak Içi Bluetooth Kulaklık - Rose Gold

Satıcı: bartiniavm

1.364,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 1364.75
LİNKTECH TW20 True Wireless Earbuds Tws Kablosuz Kulak Içi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

1.486,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 1486.42
Linktech Tw20 Ipx4 Usb-C Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

1.533,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 1533.36
LinkTech TW20 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: Koza Ebrar

1.533,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 1533.36
Linktech Tw20 Ipx4 Usb-C Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

1.564,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 1574.65
LinkTech TW20 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

1.564,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 1574.65
Linktech TW20 Tws Kablosuz Kulak Içi Bluetooth Kulaklık (Siyah)

Satıcı: fecrtoptan

1.564,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 1564.65
Linktech TW20 Tws Kablosuz Kulak Içi Bluetooth Kulaklık (Beyaz)

Satıcı: fecrtoptan

1.564,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 1564.65

LinkTech TW20 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

LinkTech TW20 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

LinkTech TW20 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 5 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 3 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 60 dk
• Batarya (Kulaklık) 35 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 350 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

LinkTech TW20 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.