Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
LinkTech TW39 IPX4 Sertifikalı ENC TWS Bluetooth Kulaklık Gold-Altın Satıcı: cepnet bilişim
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 1509
Linktech Siyah True Wireless Eardus Kablosuz Kulaklık Satıcı: Aksesuarist
1.426,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 1426.00
LinkTech TW39 IPX4 Sertifikalı ENC TWS Bluetooth Kulaklık Siyah Satıcı: cepnet bilişim
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
3 1509
Linktech Tw39 Ipx4 Sertifikalı Enc Tws Bluetooth Kulaklık Satıcı: cepnet bilişim
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 1499.00
LinkTech TW39 Minimal Ipx4 Sertifikalı Enc Tws Bluetooth Kulaklık - Gri
Satıcı: TURCO
1.629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 1629.00
LinkTech TW39 Minimal Ipx4 Sertifikalı Enc Tws Bluetooth Kulaklık - Siyah
Satıcı: Akıncı Telekom
1.737,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
6 1737.45
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER