Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
20 saat

LinkTech V80 Pro Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Linktech V80 Pro Makaralı Titreşimli Bluetooth Silikonsuz Kulaklık

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

874,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 874.00
Linktech V80 Pro Makaralı Titreşimli Bluetooth Silikonsuz Kulaklık

Satıcı: Erd Teknolojim

919,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 919.08
Linktech V80 Pro Bluetooth Kulaklık Ekranlı Makaralı Titreşimli

Satıcı: BartiniAvm

955,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

3 955.02
LinkTech V80 Pro Makaralı Titreşimli Kulaklık Siyah Kulakiçi Bluetooth 5.2 Özellikli

Satıcı: TURCO | 5 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 999.00
LinkTech V80 Pro Ekranlı Makaralı Titreşimli Bluetooth Kulaklık altin

Satıcı: Telefonyedekparca

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 999.00
LinkTech V80 Pro Makaralı Titreşimli Bluetooth Silikonsuz Kulaklık - Gri

Satıcı: TURCO | 19 yorum

1.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 1039.00
LinkTech V80 Pro Ekranlı Makaralı Titreşimli Bluetooth Kulaklık altin

Satıcı: malkaramertiletisim

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1100.00
LinkTech V80 Pro Bluetooth Kulaklık Ekranlı Makaralı Titreşimli

Satıcı: CMS TECHNO STORE

1.139,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 1139.05
Linktech Makaralı Titreşimli Dijital Göstergeli Bluetooth Kulaklık V80 Pro İos/Android Uyumlu

Satıcı: cepnet bilişim

1.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 1140.00
LinkTech V80 Pro Bluetooth Kulaklık Ekranlı Makaralı Titreşimli

Satıcı: fecrtoptan

1.168,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 1168.79
Linktech V80Pro Bluetooth Makaralı Ios Android Uyumlu Kulaklık[Şarj Göstergeli) Uyumlu

Satıcı: cepnet bilişim

1.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 1235
Linktech Makaralı Titreşimli Dijital Göstergeli Bluetooth Kulaklık V80 Pro İos/Android Uyumlu

Satıcı: fecrtoptan

1.230,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

12 1240.3
LİNKTECH V80 Pro Makaralı Titreşimli Bluetooth Kulaklık (Siyah)

Satıcı: fecrtoptan

1.230,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 1230.30
LİNKTECH V80 Pro Makaralı Titreşimli Bluetooth Kulaklık (Gold)

Satıcı: fecrtoptan

1.230,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

14 1230.30

LinkTech V80 Pro Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

LinkTech V80 Pro Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
20 saat
Şarj Tipi:
USB

LinkTech V80 Pro Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 20 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 10 saat
• Şarj Tipi USB
• Batarya (Kulaklık) 140 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

LinkTech V80 Pro Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.