Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Süresi (Genel):
20 saat
Şarj Tipi:
USB

LinkTech V80 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

LinkTech V80 Bluetooth Kulaklık Ekranlı Makaralı Titreşimli siyah

Satıcı: malkaramertiletisim

875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 875.00
Sommeow Linktech V80 Bluetooth Kulaklık Ekranlı Makaralı Titreşimli

Satıcı: M-Teknoloji

919,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 919.08
Linktech V80 Bluetooth Kulaklık Ekranlı Makaralı Titreşimli

Satıcı: m-teknoloji

925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 925.00
Linktech V80 Makaralı Titreşimli Bluetooth Silikonlu Kulaklık

Satıcı: Techline

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1100.00
V80 Makaralı Titreşimli Bluetooth Silikonlu Kulaklık

Satıcı: NEW DARK

1.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1110.00
LİNKTECH V80 Makaralı Titreşimli Göstergeli Bluetooth Silikonlu Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

1.168,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 1168.79
LİNKTECH V80 Makaralı Titreşimli Göstergeli Bluetooth Silikonlu Kulaklık

Satıcı: fecrtoptan

1.168,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 1168.79
Linktech Link-Tech V80 Makaralı Titreşimli Bluetooth Silikonlu Kulaklık

Satıcı: cepnet bilişim

1.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 1190
Linktech V80 Makaralı Titreşimli Bluetooth Silikonlu Kulaklık

Satıcı: Koza Ebrar

1.205,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 1205.69
LinkTech V80 Makaralı Titreşimli Bluetooth Silikonlu Kulaklık - Gri

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 15 yorum

1.230,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 1230.00
Linktech V80 Makaralı Titreşimli Bluetooth Silikonlu Kulaklık

Satıcı: m-teknoloji

1.230,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 1230.00
Kinhank Linktech V80 Bluetooth Kulaklık Ekranlı Makaralı Titreşimli

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 1 yorum

1.230,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 1230.30
LinkTech V80 Bluetooth Kulaklık Ekranlı Makaralı Titreşimli siyah

Satıcı: fecrtoptan

1.230,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 1230.30
LİNKTECH V80 Makaralı Titreşimli SİLİKONLU Bluetooth Kulaklık (Siyah)

Satıcı: fecrtoptan

1.230,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1230.30
LİNKTECH V80 Makaralı Titreşimli SİLİKONLU Bluetooth Kulaklık (Gri)

Satıcı: fecrtoptan

1.230,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1230.30

LinkTech V80 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

LinkTech V80 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
20 saat
USB
Şarj Süresi:

LinkTech V80 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 20 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 10 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 20 dk
• Batarya (Kulaklık) 140 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

LinkTech V80 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.