Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Logitech Astro A10 Gen 2 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Logitech Astro A10 Kablolu Playstation Için Oyuncu Kulaklığı, Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1999.00
Logitech Astro A10 Kablolu Xbox Için Oyuncu Kulaklığı, Siyah

Satıcı: Hepsiburada

2.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2289.00
Logitech Astro A10 Kablolu Xbox Için Oyuncu Kulaklığı, Siyah

Satıcı: Prime

2.302,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 2302.02
Logitech Astro A10 Kablolu Bilgisayar Için Oyuncu Kulaklığı, Gri

Satıcı: İNTERA

2.375,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 2375.53
Logitech Astro A10 Kablolu Playstation Için Oyuncu Kulaklığı, Siyah

Satıcı: JetKlik

2.382,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2382.20
Logitech Astro A10 Kablolu Bilgisayar Için Oyuncu Kulaklığı, Lila

Satıcı: JetKlik

2.395,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2395.80
Logitech ASTRO A10 Oyun Kulaklığı Gen 2 Kablolu Kulaklık, Kulak Üstü Oyun Kulaklığı, Flip - Sessiz Mikrofon, 32 mm Sürücü, Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4, Nintendo Switch, PC için - Gri

Satıcı: Amazon.com.tr

2.806,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 2816.31
logitech G ASTRO A10 Gen 2 PC ve Playstation için Kablolu Oyuncu Kulaklığı, Beyaz - Kumandaya baglanabiliyor

Satıcı: Trendyol

3.281,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3281.29
Astro A10 Oyun Kulaklığı Gen 2 Kablolu Kulaklık - Kulak Üstü Oyun Kulaklığı Çevirmeli Sessiz Mikrofon, 32 mm Sürücüler, Playstation 5, Playstation 4, Nintendo Switch, PC, Mac için - Siyah

Satıcı: ASG TEKNOLOJİ

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 3309
Logitech Astro A10 Kablolu Bilgisayar Için Oyuncu Kulaklığı, Lila

Satıcı: JetKlik

3.305,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 3305.44
Logitech Astro A10 Kablolu Bilgisayar için Oyuncu Kulaklığı, Gri

Satıcı: JetKlik

3.305,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 3305.44
Logitech ASTRO A10 oyun kulaklığı, Gen 2 kablolu kulaklık, kulak üstü oyun kulaklığı, hafif ve sağlam, kolay açılır kapanır mikrofon, 32 mm sürücü, PS5, PS4, Nintendo Switch, PC için, siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

3.328,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

12 3338.7
Astro A10 Oyuncu Kulaklığı Gen 2 Kablolu Kulaklık - Ozone Gri

Satıcı: JetKlik

3.371,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 3371.89

Logitech Astro A10 Gen 2 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Logitech Astro A10 Gen 2 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
20 Hz

Logitech Astro A10 Gen 2 Kablolu Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Logitech Astro A10 Gen 2 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.