Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Logitech G325 Lightspeed Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Logitech G325 Lıghtspeed Bluetooth Kablosuz Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı, Siyah

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

5.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 5459.00
Logitech G325 Lightspeed Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Beyaz 5.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 5329.00
logitech G325 Lightspeed Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Beyaz

Satıcı: MediaMarkt

5.330,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 5330.00
Logıtech G325 Lightspeed Bluetooth 5.2 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı beyaz

Satıcı: mediamarkt

5.330,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 5330.00
LOGITECH G325 Lightspeed Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Beyaz

Satıcı: MEDIAMARKT

5.330,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 5330.00
Logitech G325 Lightspeed Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah 5.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 5449.00
logitech G325 Lightspeed Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah

Satıcı: MediaMarkt

5.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 5450.00
Logıtech G325 Lightspeed Bluetooth 5.2 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı siyah

Satıcı: mediamarkt

5.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 5450.00
LOGITECH G325 Lightspeed Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

5.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 5450.00
Logitech 981-001524 G325 Lightspeed Kablosuz Bluetooth Siyah Oyuncu Kulaklığı 5.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5459.00
Logitech 981-001531 G325 Lightspeed Kablosuz Bluetooth Beyaz Oyuncu Kulaklığı 5.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5459.00
LOGITECH G325 LIGHTSPEED KABLOSUZ BLUETOOTH OYUNCU KULAKLIĞI - SİYAH 5.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 5459.00
Logitech G325 Lıghtspeed Bluetooth Kablosuz Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı, Beyaz

Satıcı: Naxin

7.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 7200.00

Logitech G325 Lightspeed Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Logitech G325 Lightspeed Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Sürücü Çapı:
Diğer Kablosuz Türü:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
24 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Logitech G325 Lightspeed Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Diğer Kablosuz Türü USB Alıcı
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 30 m
• Kullanım Süresi (Genel) 24 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 290 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Logitech G325 Lightspeed Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.