Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Yok
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz

Logitech H110 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Logitech H110 Kablolu Stereo Kulaklık - Gri

Satıcı: Hepsiburada | 350 yorum

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 549.00
Logitech H110 981-000271 Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: DBEteknoloji

510,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 510.57
Logitech H110 Stereo Kulaküstü Kulaklık 981-000271 siyah

Satıcı: DBEteknoloji

529,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 529.17
logitech H110 Kulaklık - 981-000271

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 589.00
Logitech H110 3.5Mm Kablolu Stereo Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Gri 1.8Metre

Satıcı: EX BİLİŞİM

603,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 603.60
Logitech H110 Kablolu Stereo Kulaklık - Gri

20 yorum

589,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 599
Logitech H110 Kablolu Stereo Kulaklık - Gri 589,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 599
Logıtech H110 Mikrofonlu Stereo Kulaklık Gri 981-000271

Satıcı: 2tbilgisayar

676,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 676.00
Logitech H110 Mikrofonlu Stereo Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: exbilisim

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 699.00
Logitech H110 Gri Kablolu Kulaklık 670,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 sn önce

10 680
Logitech H110 Kablolu Stereo Kulaklık - Gri

Satıcı: İroni İstanbul

727,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 727.50
Logitech H110 Kablolu Stereo Kulaklık - Gri

Satıcı: TNG

775,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 775.03
logitech H110 Kablolu Stereo Kulaklık Gri

Satıcı: TNG

789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 789.00
LOGITECH H110 KULAKLIK 981-000271

Satıcı: 1DoluDukkan

850,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

14 850.69
Logıtech H110 Kulaklık+Microfon 981-000271 - Siyah

Satıcı: Seyhan Bilgisayar Sistemleri | 5 yorum

989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

15 989.00

Logitech H110 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Logitech H110 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Logitech H110 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 58 dB
• Düşük Frekans (Bas) 20 Hz
• Yüksek Frekans (Tiz) 20 kHz
• Mikrofon Var
• Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) Var
• Mikrofon Özelliği Dönebilen Mikrofon
• Mikrofon Frekansı (Düşük) 100 Hz
• Mikrofon Frekansı (Yüksek) 16 kHz

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Logitech H110 Kablolu Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Logitech H110 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.