Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Yok
Kablo Uzunluğu:

Logitech H111 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Logıtech H111 Stereo Kulaklık SET (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 497,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 507.4
Logitech H111 Kablolu Stereo Kulaklık - Gri

Satıcı: Hepsiburada | 371 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 599.00
Logitech H111 Kablolu Stereo Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık, Standart 3.5 mm Jak Girişi, 235 Kablo Uzunluğu, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 609
logitech H111 981-000593 Stereo 3.5mm Kablolu Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 599.00
Logitech H111 Kablolu Stereo Kulaklık - Gri

3 yorum

599,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 609
Logitech H110 Mikrofonlu Stereo Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: exbilisim

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 649.00
Logıtech H111 Stereo 981-000593 3.5Mm Jak, Mikrofon, Siyah, Çoklu Cihaz Özellikli Kulaklık

Satıcı: Inventus Bilgisayar

697,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 697.50
Logitech H111 Kablolu Kulaklık, Gürültü Önleyici Mikrofonlu Stereo Kulaklık, 3,5 mm Ses Jakı, PC/Mac/Dizüstü/Akıllı Telefon/Tablet - Siyah

Satıcı: TNG BİLİSİM

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 709
Logitech H111 981-000593 Stereo Kulak Üstü Kulaklık gri

Satıcı: 724alsak

766,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 766.90
Logitech H111 981-000593 Stereo Kulak Üstü Kulaklık gri

Satıcı: Farsoft

790,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 790.50
Logitech H111 981-000593 Kablolu Çağrı Merkezi Kulaklığı

Satıcı: Sanaluygun

796,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 796.10
Logıtech H111, 981-000593, 3,5mm Jac, Çağrı Merkezi, Ofis, Toplantı, Konuşmacı Tipi, Microfonlu Kula

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

862,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 862.33
Logitech H110 Mikrofonlu Stereo Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

891,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

13 891.84
logitech H111 Kulaklık+Mic.tel Uyumlu 981-000593

Satıcı: TNG

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 899.00
Logitech 981-000593 H111 Stereo Kulaklık Sterio Jacklı

Satıcı: onlinealisverisyap

915,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

15 915.34
Logitech H111 Kablolu Stereo Kulaklık - Gri

4 yorum

899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

16 909
Marmara Qumasch Logıtech H111 Stereo Kulaklık Siyah 981-000593

Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex

1.122,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

17 1122.35

Logitech H111 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Logitech H111 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Logitech H111 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Akustik Yapı Açık
• Toza Dayanıklılık Yok
• Suya Dayanıklılık Yok
• Kumanda Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Logitech H111 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.