Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Logitech H390 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Logitech H390 Siyah Usb Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.115,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 1115.10
Logitech H390 Siyah Usb Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.115,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 1115.10
Logitech H390 Siyah USB Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

1.116,63 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1126.63
Logitech H390 Siyah USB Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

1.116,63 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1126.63
Logitech H390 Siyah USB Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 1199.00
Logitech H390 Kablolu Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık, Dijital Stereo Ses, Katlanabilir Gürültü Önleyici Mikrofon, Kablo Üzeri Denetimler, Pembe

Satıcı: Amazon.com.tr

1.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 1809.1
Logitech H390 Beyaz Usb Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: tulparlife

1.674,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 1674.00
Logitech H390 USB Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık beyaz

Satıcı: ZDS

1.720,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 1720.50
Logitech H390 Siyah Usb Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: tulparlife

1.720,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 1720.50
Logitech H390 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

1.867,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 1867.94
Logitech H390 Siyah Kablolu Mikrofonlu USB Kulaklık (981-000406) 1.835,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1845
Logitech Logıtech H390 Usb Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

2.016,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 2016.14
Logitech Logıtech H390 Usb Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: onlinealisverisyap

2.016,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 2016.32
Logitech H390 Mikrofonlu Stereo Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: onlinealisverisyap

2.073,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 2073.03
Logitech H390 USB Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kulaklık - Siyah

7 yorum

2.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

15 2079.00
Logitech H390 Mikrofonlu Stereo Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: MEDIAMARKT

2.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

16 2080.00
Logitech H390 USB Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kulaklık - Siyah

Satıcı: Alcamseni | 207 yorum

2.087,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

17 2087.00
Logitech H390 USB Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kulaklık - Siyah

Satıcı: Nepal Bilişim | 207 yorum

2.087,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

18 2087.95
logitech USB Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kulaklık - Siyah.

Satıcı: GpnTeknoloji

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 2099.00
Logitech H390 Kablolu Usb Headset 981-000406 2.079,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 2089
LOGITECH H390 USB Kulaklık

Satıcı: YEDİGÜN STORE

2.270,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

21 2280.52
LOGITECH H390 KABLOLU SİYAH KULAKLIK 981-000406

Satıcı: YEDİGÜN STORE

2.329,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

22 2339.79
Logitech H390 Usb Kulaklık Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

2.404,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

23 2404.60
logitech Logıtech H390 Usb Kulaklık Mik. Seti 981-000406

Satıcı: akelgüvenlik

2.891,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

24 2891.00

Logitech H390 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Logitech H390 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
20 Hz

Logitech H390 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Logitech H390 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.