Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Logitech H540 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Logitech H540 Usb Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.580,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 1580.10
Logitech H540 USB Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

1.582,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1582.28
Logıtech H540 Usb 981-000480 Usb, Mikrofon, Siyah Kulaklık

Satıcı: Inventus Bilgisayar

1.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1860.00
Logitech H540 981-000480 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: TOPTANPAZAR

1.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 1890.00
Logitech H540 Siyah Kablolu Kulaklık 2.033,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 2043
Logıtech H540, 981-000480, Usb, Çağrı Merkezi, Ofis, Toplantı, Konuşmacı Tipi, Microfonlu Kulaklık

Satıcı: Nepal Bilişim

2.133,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 2133.03
Logitech H540 Usb Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kablolu Kulaklık - Siyah

Satıcı: nepalbilişim

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 2199.00
Logitech H540 981-000480 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: unitech

2.205,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 2205.08
Logitech 981-000480 H540 USB Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: TNG | 92 yorum

2.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 2250.00
Logitech H540 Mikrofonlu Stereo Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: Nepal Bilişim

2.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 2369.00
Logitech H540 USB Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

2.425,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 2425.30
logitech H540 981-000480 USB Kablolu Siyah Kulaklık

Satıcı: JADDA

2.444,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 2444.98
Logitech H540 Mikrofonlu Stereo Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: netsiparis

2.470,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 2470.50
Logitech 981-000480 H540 USB Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: Hepsiburada | 92 yorum

2.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 2579.00
Logitech H540 USB Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kablolu Kulaklık - Siyah 2.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

15 2579.00
logitech H540 981-000480 USB Kablolu Siyah Kulaklık

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

2.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 2579.00
Logitech H540 USB Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kablolu Kulaklık - Siyah 2.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 2579.00

Logitech H540 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Logitech H540 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
20 Hz

Logitech H540 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Logitech H540 Kablolu Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Logitech H540 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.