Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Düşük Frekans (Bas):
31 Hz

Logitech H570E Stereo Kablolu Kulaklık Fiyatları

Logitech H570e Stereo 981-000575 Kablolu Çağrı Merkezi Kulaklığı

Satıcı: Uzman Teknoloji

2.780,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2780.34
Logitech H570e Teams Version (Stereo, Usb-C) Profesyonel Kulak Üstü Kulaklık (981-001431) + Usb-A Çevirici Hediyeli

Satıcı: Pivot Expert

2.589,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2589.10
Logitech H570e Stereo Kablolu Çağrı Merkezi Kulaklığı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

2.617,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2617.00
Logitech H570E 981-000575 Stereo Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: UzmanTeknoloji

2.633,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 2633.43
Logitech H570E Stereo Usb Çift Taraflı Headset Mikrofonlu Kulaklık 981-000575

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

2.666,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 2666.60
Logitech H570e Teams version (Stereo, USB-C) Profesyonel Kulak Üstü Kulaklık (981-001431)

Satıcı: Pivot Expert

2.754,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 2754.05
logitech H570E Stereo Kablolu Çağrı Merkezi Kulaklığı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

2.831,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2831.65
Logitech 981-000575 H570E Stereo Usb Çift Taraflı Headset Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Uzman Teknoloji | 12 yorum

2.878,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 2878.95
Logitech H570E 981-000575 Stereo Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: SHNTEKNOLOJI

3.487,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 3487.50
Logitech 981-000575 H570E Stereo USB Çift Taraflı - Beyaz

Satıcı: bilsisteknoloji

5.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 5950.00
Logitech H570e Mikrofonlu Stereo Kulaklık

Satıcı: netsiparis

6.073,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 6073.30
Logitech H570E Stereo Usb Çift Taraflı Headset Mikrofonlu Kulaklık 981-000575

Satıcı: SMALLMAN

6.191,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 6191.20
logitech H570e Stereo Usb Headset 981-000575

Satıcı: Teknomeda

7.003,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 7003.62

Logitech H570E Stereo Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Logitech H570E Stereo Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
31 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Logitech H570E Stereo Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Logitech H570E Stereo Kablolu Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Logitech H570E Stereo Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.