Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Logitech Zone 300 kablosuz Bluetooth mikrofonlu kulaklık, gürültü azaltma dahil, Windows, Mac, Chrome, Linux, iOS, iPadOS, Android ile uyumlu, pembe Satıcı: Nepal Bilişim
4.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
1 4749
Logıtech 981-001407 Zone Vibe 300 Kablosuz Kulaklik Siyah
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
5.343,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 5343.60
Logitech Zone 300 Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Pembe
Satıcı: Nepal Bilişim | 1 yorum
5.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 5599.00
Logitech Zone 300 Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Beyaz
Satıcı: Nepal Bilişim | 1 yorum
5.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 5599.00
Logitech Zone 300 Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Siyah siyah Satıcı: azomik
5.767,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 5767.39
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER