Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Logitech Zone Vibe 100 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Logitech Zone Vibe 100 Bluetooth Çağrı Merkezi Kulaklığı Beyaz Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

4.934,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4934.96
Logitech Zone Vibe 100 Bluetooth Çağrı Merkezi Kulaklığı Beyaz Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

5.034,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 5034.10
Logitech Zone Vibe 100 Bluetooth Çağrı Merkezi Kulaklığı Beyaz Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 5299.00
Logitech Zone Vibe 100 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, Gürültü Önleyici Mikrofon, Pembe

Satıcı: Amazon.com.tr

6.217,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

4 6227.5
Logitech Zone Vibe 100 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık pembe

Satıcı: unitech

6.217,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 6217.50
Logitech Zone Vibe 100 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık pembe

Satıcı: zmteknoloji

6.386,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 6386.07
Logıtech Zone Vibe 100 Pembe Kablosuz Bilgisayar Kulakligi.

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

6.454,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 6454.00
Logıtech Zone Vibe 100 981-001224 Pembe Kablosuz Bilgisayar Kulaklığı

Satıcı: ZmTeknoloji

6.472,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 6472.70
Logitech 981-001224 Zone Vıbe 100 Kablosuz Kulaklık Gül

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

6.836,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 6836.34
Logitech 981-001224 Zone Vıbe 100 Kablosuz Kulaklık Gül

Satıcı: onlinealisverisyap

7.012,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 7012.53
Logitech Zone Vibe 100 Mikrofonlu Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık - Siyah 7.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 7309.00
Logitech Zone Vibe 100 Mikrofonlu Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık - Pembe

Satıcı: Ada Teknoloji | 24 yorum

7.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 7349.00
Logitech Zone Vibe 100 Mikrofonlu Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık - Pembe

Satıcı: akelgüvenlik | 24 yorum

7.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 7350.00
Logitech Zone Vibe 100 Mikrofonlu Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık - Pembe 7.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 7629.00
Logitech Zone Vıbe 100 Kablosuz Kulaklık-Gül 981-001224

Satıcı: Smallman

7.662,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

15 7662.07
logitech 981-001213 Zone Vıbe 100 Kablosuz Kulaklık-grafite

Satıcı: akelgüvenlik

7.839,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 7839.02
Logitech Zone Vibe 100 Mikrofonlu Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık - Siyah

1 yorum

8.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

17 8219.00

Logitech Zone Vibe 100 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Logitech Zone Vibe 100 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
20 saat
Şarj Tipi:
USB
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Logitech Zone Vibe 100 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Bluetooth Özellikleri Sayısal Sinyal İşleme (DSP)
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 30 m
• Kullanım Süresi (Genel) 20 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 18 saat
• Şarj Tipi USB
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 1 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları 981-001213 981-001219 981-001224

Logitech Zone Vibe 100 Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Logitech Zone Vibe 100 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.