Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Marshall Minor IV Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Marshall Minor IV TWS Bluetooth Kulakiçi Kulaklık-Siyah

Satıcı: DS CAR GARAGE

4.270,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 4270.00
Marshall Minor IV TWS Kulaklık Suya Dayanıklı Kulakiçi Tasarım 30 Saat Müzik Süresi Siyah

Satıcı: Marche De 216 | 31 yorum

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 4699.00
Marshall Minor IV TWS Kulaklık Suya Dayanıklı Kulakiçi Tasarım 30 Saat Müzik Süresi Siyah

Satıcı: ahsenim online | 31 yorum

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 4899.00
Marshall Minor Iv Tws Kulak Içi Bluetooth Kulaklık 5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5299.00
Marshall Minor Iv Tws Bluetooth Gerçek Kulak Içi Kulaklık Krem 5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5299.00
Marshall Minor IV TWS Bluetooth Kulakiçi Kulaklık - Siyah

Satıcı: Godre

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 5499.00
Marshall Minor IV TWS Bluetooth Kulak İçi Kablosuz Kulaklık - Siyah 5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 5699.00
Marshall Minor IV BT,TWS, Cream

Satıcı: Amazon.com.tr

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 5909
Marshall Minor IV TWS Bluetooth Kulakiçi Kulaklık - Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

6.811,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 6811.00
Marshall Minor IV TWS Bluetooth Kulakiçi Kulaklık - Siyah

Satıcı: Teknosa

6.849,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 6849.22
Marshall Minor 4 TWS Bluetooth Gerçek Kulak İçi Kulaklık Siyah KI /M 6.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 6949.00
Marshall Minor IV TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık siyah

Satıcı: mediamarkt | 1 yorum

6.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 6950.00
Marshall Minor IV TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık siyah

Satıcı: teknosa

6.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 6989.00
Marshall Minor IV BT TWS Siyah Kulaklık 6.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 6989.00
MARSHALL Minor IV BT TWS Kulak İçi Kulaklık - Krem 6.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

15 6989.00

Marshall Minor IV Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Marshall Minor IV Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Kullanım Süresi (Genel):
7 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Marshall Minor IV Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri BLE
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 7 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 30 saat
• Şarj Tipi Kablosuz Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 70 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 15 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 3 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları ZD.1007875

Marshall Minor IV Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Theodor E***** M**** Profil Resmi

3 yorum

Theodor E***** M**** Kulaklığın görünümü güzel ve şarjıda kısa sürede bitmiyor ama bu iki özelliği dışındaki diğer vasıfları son derece vasat, ses kalitesi beklentimin altında kaldı, özellikle bassı çok zayıf ve eğer spor yaparken kullanacağınız bir kulaklık arıyorsanız bu kulaklık size pek uygun olmayabilir kulağa çok sıkı tutunan bir yapısı yok.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.