Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Marshall Motif II A.N.C. Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Marshall Motif II ANC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Nethouse

8.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 8849.00
Marshall Motif Iı A.n.c., Tws, Siyah

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER LTD ŞTİ | 3 yorum

9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 9299.00
Marshall Motif Ii Anc Tws Kulak Içi Bluetooth Kulaklık 9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 9299.00
Marshall Motif II ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık siyah

Satıcı: karamustafakardesler

10.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 10000.00
Marshall Motif II ANC Siyah Bluetooth Kulaklık 10.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 10439.00
Marshall Motif II ANC Siyah Bluetooth Kulaklık 10.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10439.00
Marshall Motif Iı A.n.c., Tws, Siyah

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 3 yorum

10.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 10449.00
MARSHALL Motif 2 TWS ANC Bluetooth Kulak İçi Kulaklık - Siyah 10.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 10449.00
Marshall Motif II A.N.C Kulakiçi Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

11.662,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 11662.00
Marshall Motif 2 TWS ANC Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah 11.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 11899.00
Marshall Motif II ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık siyah

Satıcı: mediamarkt

11.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 11900.00
Marshall Motif II ANC Tws Siyah Kulaklık 12.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 12899.00
Marshall Motif II Gürültü Engelleyici TWS Bluetooth Kulaklı

Satıcı: Real Shop

14.296,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 14296.24

Marshall Motif II A.N.C. Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Marshall Motif II A.N.C. Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
9 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Marshall Motif II A.N.C. Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Özellikleri BLE AAC LC3 SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 9 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 43 saat
• Şarj Tipi Kablosuz Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 15 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 1 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Marshall Motif II A.N.C. Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.