Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
2 saat
Şarj Tipi:
USB

Maxell Metalz Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Maxell Mla Eb-Bt750 Metalz Kamuflaj Kablolu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Patygoteknoloji

432,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 432.00
Maxell Mla Eb-Bt750 Metalz Panda Kablolu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Patygoteknoloji

432,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 432.00
Maxell mla Eb-Bt750 Metalz Kamuflaj Kablolu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: SMALLMAN

499,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 499.43
Maxell mla Eb-Bt750 Metalz Siyah Kablolu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: SMALLMAN

499,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 499.43
Nusrat Bilişim Maxell Mla EB-BT750 Metalz Kamuflaj Kablolu Kulak Içi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Mavilim Elektronik | 1 yorum

507,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 507.00
Maxell Mla EB-BT750 Metalz Siyah Kablolu Kulak Içi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Mavilim Elektronik

507,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 507.00
Maxell MLA EB-BT750 Metalz Kamuflaj Kablolu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Smallman

631,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 631.58
Maxell MLA EB-BT750 Metalz Siyah Kablolu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Smallman

631,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 631.58
Maxell Mla Eb-bt750 Metalz Turuncu Kablolu Kulak Içi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

642,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 642.19
Maxell MLA EB-BT750 Metalz Panda Kablolu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 633,60 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 643.6
Maxell MLA EB-BT750 Metalz Turuncu Kablolu Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 633,60 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 643.6

Maxell Metalz Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Maxell Metalz Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
2 saat
USB

Maxell Metalz Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 2 saat
• Şarj Tipi USB

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Maxell Metalz Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.