Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Mcdodo HP-6070 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Mcdodo HP-6070 Mikrofonlu Type-C Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: Telefonyedekparca

667,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 667.80
Mcdodo HP-6070 Mikrofonlu Type-C Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: micromart

687,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 687.14
Mcdodo Hp-6070 Type-C Girişli Kablolu Kulaklık-Beyaz

Satıcı: Mcdodo

719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 719.10
Mcdodo Hp-6070 Type-C Girişli Kablolu Kulaklık-Beyaz

Satıcı: Vipfiyat

719,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 719.11
Mcdodo Hp-6070 Typec Girişli Kablolu Kulaklık-beyaz

Satıcı: Vipfiyat

735,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 735.08
Mcdodo Hp-6070 Typec Girişli Kablolu Kulaklık-Beyaz

Satıcı: VİPFİYAT

739,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 739.10
Mcdodo Type-C Girişli Mikrofonlu Kablolu Kulaklık Studio Stereo ses kalitesi 120cm [DAC Chip]

Satıcı: Evax Bilişim

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 750.00
Mcdodo Hp-6070 Type-C Kulakiçi Telefon Kulaklık Beyaz

Satıcı: Vipfiyat

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 809
Mcdodo Hp-6070 Type-C Girişli Kablolu Kulaklık-Beyaz

Satıcı: Vipfiyat | 25 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 799.00
Mcdodo HP-6070 TYPEC GİRİŞLİ KABLOLU KULAKLIK-BEYAZ

Satıcı: Mcdodo

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1199.00
Mcdodo Hp-6070 Type-C Girişli Kablolu Mikrofonlu Kulaklık Beyaz

Satıcı: Mcdodo

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1199.00

Mcdodo HP-6070 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Mcdodo HP-6070 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Mcdodo HP-6070 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.