Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Mcdodo HP-8220 SpeakA01 Series 132 Dilde AI Çeviri Kulaklığı (Siyah) - Siyah
Satıcı: MAVERA TEKNOLOJİ | 3 yorum
3.139,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
1 3139.00
Mcdodo HP-8220 SpeakA01 Series 132 Dilde AI Çeviri Kulaklığı (Siyah) Satıcı: MAVERA TECHNOLOGY
3.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 3099.00
MCDODO HP-8221 Speaka01 Serisi Aı 134 Dilde Çeviri Kulaklığı Metalik Gri Satıcı: Mcdodo
3.239,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 3239.10
MCDODO HP-8220 Speaka01 Serisi 134 Dilde Çeviri Kulaklığı Siyah Satıcı: Mcdodo
3.239,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 3239.10
Mcdodo HP-8221 SpeakA01 Series AI 134 Dilde Çeviri Kulaklığı Metalik Gri Satıcı: Mcdodo Türkiye
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
5 3609
Mcdodo HP-8221 SpeakA01 Series AI 132 Dilde Çeviri Kulaklığı Metalik Gri
Satıcı: Mcdodo | 3 yorum
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
6 3599.00
Mcdodo HP-8221 SpeakA01 Series AI 132 Dilde Çeviri Kulaklığı Metalik Gri Satıcı: Mcdodo
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 3599.00
Mcdodo Hp-8220 Speaka01 Serisi 134 Dilde Çeviri Kulaklığı Siyah
Satıcı: Mcdodo
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 3599.00
Mcdodo Hp-8221 Speaka01 Serisi Aı 134 Dilde Çeviri Kulaklığı Metalik Gri
Satıcı: Mcdodo
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
9 3599.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER