Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Megatech Q90 Mavi Mikrofonlu Kulaklık
Satıcı: Patygoteknoloji
53,40 TL + 78,75 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 63.4
Megatech Q90 Beyaz Mikrofonlu Kulaklık
Satıcı: Patygoteknoloji
53,40 TL + 78,75 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 63.4
Megatech Q90 Kırmızı Mikrofonlu Kulaklık
Satıcı: Elektro Sepeti
98,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 108
Megatech Q90 Siyah Mikrofonlu Kulaklık
Satıcı: Elektro Sepeti
110,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 120
Megatech Q90 Kırmızı Mikrofonlu Kulaklık Satıcı: SMALLMAN
194,37 TL + 44,90 TL Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 204.37
Megatech Q90 Mavi Mikrofonlu Kulaklık Satıcı: SMALLMAN
194,37 TL + 44,90 TL Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 204.37
Megatech Q90 Kulaklık Satıcı: ŞEBNEMTUHAFİYE
208,05 TL + 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 218.05
Megatech Q90 Beyaz Mikrofonlu Kulaklık Satıcı: Smallman
249,30 TL + 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
8 259.3
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER