Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Midex RS-20 Stereo Kulaklık 50mm Sürücü 32 Ohm Çok Amaçlı Stüdyo Referans Dinleme DJ Satıcı: Amazon.com.tr
672,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
1 682.98
Midex RS-20 Çok Amaçlı Stüdyo Referans Dinleme DJ 6.35mm Jack Çıkışlı Stereo Kulaklık Satıcı: Yonkamuzikmarket.AŞ
672,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 672.94
Midex RS-20 Stereo Kulaklık 50mm Sürücü 32 Ohm Çok Amaçlı Stüdyo Referans Dinleme DJ Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET
712,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 712.53
Midex Rs-20 Stereo Kulaklık Çok Amaçlı Stüdyo Referans Dinleme Dj (6.35 Mm Jack Çıkışlı) Satıcı: Yonka Müzik
790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 790.00
Midex RS-20 Stereo Kulaklık 50mm Sürücü 32 Ohm Çok Amaçlı Stüdyo Referans Dinleme DJ
791,70 TL + Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
5 801.7
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER