Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Momax 1-Vibe Lite Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Momax Pılls Lite 3 Bluetooth Kulaklık BT11 - Black

Satıcı: Mybax Teknoloji

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 1499.00
Momax Pılls Lite 3 Bluetooth Kulaklık BT11 - White

Satıcı: Mybax Teknoloji

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 1699.00
Momax 1-Vibe Lite Gerçek Kablosuz Gürültü Engelleyici Kulaklık Titanium

Satıcı: Akarsu İletişim Teknoloji

2.180,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 2180.59
Momax 1-Vibe Lite Gerçek Kablosuz Gürültü Engelleyici Kulaklık Black

Satıcı: Akarsu İletişim Teknoloji

2.180,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 2180.59
Momax 1-Vibe Lite Gerçek Kablosuz Gürültü Engelleyici Kulaklık Desert Titanium

Satıcı: AKARSU İLETİŞİM TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ

2.249,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 2259.03
Momax 1-Vibe Lite Gerçek Kablosuz Gürültü Engelleyici Kulaklık Titanium

Satıcı: AKARSU İLETİŞİM TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ

2.249,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 2259.03
Momax 1-Vibe Lite Gerçek Kablosuz Gürültü Engelleyici Kulaklık Black

Satıcı: AKARSU İLETİŞİM TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ

2.249,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 2259.03
Momax Bt13l 1-Vıbe Lıte True Wıreless Noıse Cancellıng Earbuds Titanium

Satıcı: mobiledepo

2.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2249.10
Momax Bt13l2 1-Vıbe Lıte True Wıreless Noıse Cancellıng Earbuds Desert Titanıum

Satıcı: mobiledepo

2.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2249.10
Momax 1-Vibe Lite Gerçek Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklıklar

Satıcı: ANKRA TOPTAN

2.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 2290.00
Momax 1-Vibe Lite Gerçek Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklıklar

Satıcı: ARAZ İLETİŞİM

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 2500.00

Momax 1-Vibe Lite Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Momax 1-Vibe Lite Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Momax 1-Vibe Lite Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili AVRCP 1.6 A2DP 1.3 HFP 1.8
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 24 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 35 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 330 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Momax 1-Vibe Lite Tam Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Momax 1-Vibe Lite Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.