Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Momax Pills Lite 3 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Momax Pills Lite 3 True Wireless Kablosuz Kulaklik Siyah

Satıcı: delmas

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 999.00
Momax Pills Lite 3 True Wireless Kablosuz Kulaklık - Siyah

Satıcı: Eren Modern | 6 yorum

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 1199.00
Momax Pills Lite 3 True Wireless Kablosuz Kulaklık Beyaz

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

1.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 1209.00
Momax Pills Lite 3

Satıcı: öztaştanlar iletişim

1.377,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1377.00
Momax Pills Lite 3

Satıcı: ARAZ İLETİŞİM

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1500.00
Momax Pills Lite 3 True Wireless Kablosuz Kulaklık Siyah

Satıcı: Cadde İletişim

1.598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 1598.00
Momax Pills Lite 3 Tws Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: mobiledepo

1.610,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 1610.25
Momax Pills Lite 3 Tws Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Cadde İletişim

1.648,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1648.03
Momax Pills Lite 3 TWS Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: mediamarkt

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 1700.00
Momax Bt11d Pills Lite 3 Tws Kulaklık Siyah

Satıcı: mobiledepo

1.979,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1979.10

Momax Pills Lite 3 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Momax Pills Lite 3 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat
Şarj Tipi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Momax Pills Lite 3 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 24 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Batarya (Kulaklık) 35 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 330 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Momax Pills Lite 3 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.