Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
5 saat

Monster Airmars XKT12 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

MONSTER Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Oyuncu Kulaklık Airmars XKT12 Pembe

Satıcı: Torima

633,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 633.46
MONSTER Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Oyuncu Kulaklık Airmars XKT12 Bej

Satıcı: Torima

654,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 654.71
Monster Airmars XKT12 Gaming Bluetooth Kulaklık Bej (Beyaz)

Satıcı: Torima

675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 675.00
Monster Airmars XKT12 Gaming Bluetooth Kulaklık Pembe (Beyaz)

Satıcı: Torima

675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 675.00
Monster Airmars XKT12 Gaming Bluetooth Kulaklık Pembe

Satıcı: Torima

697,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 697.50
Monster Airmars XKT12 Gaming Bluetooth Kulaklık Bej

Satıcı: Torima

697,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 697.50
Monster Airmars XKT12 Gaming Bluetooth Kulaklık Pembe

Satıcı: Torima

727,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 727.50
Monster Airmars XKT12 Gaming Bluetooth Kulaklık Bej

Satıcı: Torima

727,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 727.50
Monster Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Oyuncu Kulaklık Airmars XKT12 Pembe

Satıcı: Torima | 7 yorum

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 750.00
Monster Airmars XKT12 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık pembe

Satıcı: TORİMA

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 750.00
Monster Airmars XKT12 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık bej

Satıcı: TORİMA

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 750.00
Monster Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Oyuncu Kulaklık Airmars XKT12 Beyaz

Satıcı: Koza Teknomarket | 7 yorum

1.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

12 1690.00

Monster Airmars XKT12 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Monster Airmars XKT12 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Monster Airmars XKT12 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 24 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 90 dk
• Batarya (Kulaklık) 33 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 300 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Monster Airmars XKT12 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.