Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Nothing Headphone (1) Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Nothing Headphone 1 Beyaz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık B170 Beyaz

Satıcı: FırsatKurdu

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 8709
Nothing Headphone (1) Kafa Üstü Kulaklık Siyah (Nothing Türkiye Garantili)

Satıcı: Nothing Türkiye

8.654,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 8654.50
Nothing Headphone 1 Beyaz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık B170 Beyaz (Nothing Türkiye Garantili)

Satıcı: EVOFONE

8.699,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 8699.13
Nothing Headphone 1 Beyaz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık B170 Siyah (Nothing Türkiye Garantili)

Satıcı: EVOFONE

8.699,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 8699.13
Nothing Headphone (1) Beyaz Kafa Üstü Kulaklık (Nothing Türkiye Garantili)

Satıcı: Nothing Türkiye

9.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 9249.10
Nothing Headphone (1) Siyah Kafa Üstü Kulaklık (Nothing Türkiye Garantili)

Satıcı: Nothing Türkiye

9.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 9249.10
Nothing Headphone (1) - Beyaz

Satıcı: Nothing Türkiye | 45 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 9999.00
Nothing Headphone (1) - Siyah

Satıcı: Nothing Türkiye | 45 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 9999.00
Nothing Headphone 1 Kulaküstü Kablosuz Kulaklık siyah

Satıcı: nothingturkiye

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 9999.00
Nothing Headphone 1 Kulaküstü Kablosuz Kulaklık beyaz

Satıcı: nothingturkiye

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 9999.00
Nothing Headphone (1) Kafa Üstü Kulaklık Beyaz (Nothing Türkiye Garantili)

Satıcı: FırsatKurdu

10.639,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 10639.05
Nothing Headphone 1 Beyaz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık B170 Siyah (Nothing Türkiye Garantili)

Satıcı: Firsat Kurdu

11.766,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 11766.00

Nothing Headphone (1) Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Nothing Headphone (1) Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
80 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Nothing Headphone (1) Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Özellikleri AAC LDAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 80 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 30 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 5 sa
• Batarya (Kulaklık) 1040 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Nothing Headphone (1) Kablosuz Kulaklık Yorumları (7 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_176061688356 Profil Resmi

10 yorum

uye_176061688356 Epey cihazda kafa takipli çevresel ses var Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 hafta önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_176061688356 Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 hafta önce
Ümit c*** Profil Resmi

52 yorum

Ümit c*** Kulaklık iyi de sesi dışarı çok veriyor ama geri kalan herşey güzel
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
uye_177099918243 Profil Resmi

2 yorum

uye_177099918243 @Ümit c*** ya bende almayı düşünüyorum da, sence fiyatını hakediyor mu? Yani bende telefonunda var, hem ekosistemi olsun hemde sesi güzel diyorlar ona göre düşündüm.

Sence fiyatını hakediyor mu? Hani kullandığın süre boyunca edindiğin deneyimler hakkında bilgi verme imkanın varmı?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Ümit c*** Profil Resmi

52 yorum

Ümit c*** @uye_177099918243 k.b.yeni gördüm yazını... sadece şunu söyleyeyim Appleye Sonye o kadar para vermene gerek yok sesi Mükemmel iyi ama o iki markaya göre fiyatını hakediyor....genelleme yaparsam hiçbir kulaklık fiyatını HAKETMİYOR
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sertaç Profil Resmi

315 yorum

Sertaç 360 ses yok
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
uye_176061688356 Profil Resmi

10 yorum

uye_176061688356 @Sertaç kafa takipli çevresel ses cihazda var mükemmel bı deneyim şahsen, Dolby ve lossless audio da destekliyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 hafta önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.