4.8 (1 oy) / Yorum Yaz
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat

Omix MixPods Pro 2 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Omıx Mıxpods Pro 2 Kablosuz Şarj Özellikli Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Satıcı: 4A TEKNOLOJİ GRUP | 47 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 999.00
Omıx Mıxpods Pro 2 Kablosuz Şarj Özellikli Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Satıcı: MOBİLTEK | 47 yorum

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 1349.00
Omıx Mıxpods Pro 2 Kablosuz Şarj Özellikli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Alim GSM

1.574,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 1574.90
Omıx Mıxpods Pro 2 Beyaz

Satıcı: Eymen İletişim Hizmetleri

1.575,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 1575.00
Omıx Mıxpods Pro 2 Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: cepdestek7/24

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 1599.00
OMIX MIXPODS PRO 2 KABLOSUZ ŞARJ ÖZELLİKLİ BLUETOOTH KULAKLIK

Satıcı: Alimgsm

1.749,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 1749.90
OMIX MIXPODS PRO 2 KABLOSUZ ŞARJ ÖZELLİKLİ BLUETOOTH KULAKLIK

Satıcı: Teknosa

2.449,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 2449.02
omix KABLOSUZ ŞARJ ÖZELLİKLİ BLUETOOTH KULAKLIK

Satıcı: TEKNOLOJİ FIRSATI

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2499.00
Omıx Mıxpods Pro 2 Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: teknosa

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 2499.00
Omix Mixpods Pro 2 Siyah Bluetooth Kulaklık 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2509
Omix Mixpods Pro 2 Beyaz Bluetooth Kulaklık 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2509

Omix MixPods Pro 2 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Omix MixPods Pro 2 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
6 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

Omix MixPods Pro 2 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP HSP
• Bluetooth Özellikleri EDR AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 18 saat
• Şarj Tipi Kablosuz Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 40 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 300 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Omix MixPods Pro 2 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.