Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var

Philips TAH3209 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Philips TAH3209 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Dinamik Bas, Bluetooth, Çok Noktalı Bağlantı 25 Saat Kullanım Süresi Siyah

Satıcı: SELAMBİLİŞİM | 29 yorum

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 1249.00
Philips TAH3209BG hafif kulak üstü kablosuz Bluetooth kulaklık, pasif gürültü yalıtımlı, 25 saat çalma süresi, net çağrılar, dinamik bas, 2 saat USB-C şarjı - bej

Satıcı: Teknology One

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 1259
Philips TAH3209 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Dinamik Bas, Bluetooth, Çok Noktalı Bağlantı 25 Saat Kullanım Süresi Siyah

Satıcı: öyküstore | 29 yorum

1.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

3 1279.00
Philips TAH3209BG/00 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık bej

Satıcı: SELAMBiLiSiM

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 1299.00
Philips TAH3209 Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: SELAMBiLiSiM

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 1299.00
Philips Tah3209bg/00 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Bej

Satıcı: Efetürk

1.371,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1371.00
PHILIPS TAH3209BK Dinamik Bas, Çok Noktalı Bağlantılı Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Türker iletişim

1.425,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1425.00
PHILIPS TAH3209BK SIYAH KULAK USTU BLUETOOTH KULAK

Satıcı: TÜRKER İLETİŞİM

1.455,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 1455.00
Philips TAH3209BG Bej Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Efetürk

1.747,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 1747.08
PHILIPS TAH3209WT Dinamik Bas, Çok Noktalı Bağlantı Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık İpek Beyaz

Satıcı: Teknosa

1.763,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1763.02
Philips WT/00 Beyaz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: DECİDE

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1799.00
Philips Tah3209wt 25 Saat İpek Beyazı Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık 1.799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1809
Philips Tah3209bk 25 Saat Siyah Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık 1.799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1809
Philips Tah3209 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Dinamik Bas, Bluetooth, 25 Saat Kullanım Bej

Satıcı: EFETÜRK

1.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 1995.00
Philips TAH3209WT Beyaz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ANTREPO

2.455,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2455.20
Philips Tah3209wt Beyaz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ANTREPO

2.580,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 2580.80
Philips TAH3209BK Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ANTREPO

3.071,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 3071.20

Philips TAH3209 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Philips TAH3209 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
25 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Philips TAH3209 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 25 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 15 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 1 sa
• Batarya (Kulaklık) 600 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Philips TAH3209 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.