Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var

Philips TAH5205 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Philips Tah5205 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Siyah - Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.263,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 1263.90
Philips TAH5205 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Beyaz Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

1.265,64 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1275.64
Philips Tah5205 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Beyaz Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.291,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1291.10
Philips TAH5205 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Beyaz Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 1359.00
Tah5205wt/00 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık (mıkrofonlu) Beyaz 29 Saat (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.429,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1439.35
Tah5205wt/00 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık (mıkrofonlu) Beyaz 29 Saat (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.539,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1549.3
Philips TAH5205 Bold Bass Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: TechnoExpress | 100 yorum

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 1799.00
Philips TAH5205 Bold Bass Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Gri

Satıcı: Stoklu Market | 100 yorum

1.799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1799.90
Philips Tah5205 Bold Bass Kulak Üstü Siyah Bluetooth Kulaklık 2.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2209
Philips Tah5205 Bold Bass Kulak Üstü Beyaz Bluetooth Kulaklık 2.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2209
Philips TAH5205WT/00 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: peghome

2.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 2980.00
Philips Tah5205 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Beyaz

Satıcı: PEG HOME

3.112,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 3112.00
Philips TAH5205WT/00 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık beyaz

Satıcı: miatek

3.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 3300.00
Philips HEADPHONES WIRELESS 5200 WHITE

Satıcı: Miatek

3.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 3300.00

Philips TAH5205 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Philips TAH5205 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
29 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
166 saat
Şarj Tipi:
USB
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Philips TAH5205 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri SBC
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 29 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 21 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 166 saat
• Şarj Tipi USB
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 15 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 4 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Philips TAH5205 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.