Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var

Philips TAH6506 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Tah6506bk BT ANC Kulak Üstü Kulaklık 30H (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.924,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 2924.35
Philips Tah6506Bk ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Siyah 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 3299.00
Tah6506bk/00 Bt Anc Kulak Üstü Kulaklık 30H Siyah

Satıcı: ROYAL GROSS

4.069,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4069.10
Philips Tah6506/00 Siyah Anc Hi-res Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: evde360

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 4199.00
Philips TAH6506BK/00 Bt Anc Kulak Üstü Kulaklık 30H Siyah

Satıcı: ROYAL GROSS | 18 yorum

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 4399.00
Philips TAH6506BK/00 Bt Anc Kulak Üstü Kulaklık 30H Siyah

Satıcı: Evde360 | 18 yorum

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4399.00
Philips TAH6506BK/00 Bt Anc Kulak Üstü Kulaklık 30H Siyah

Satıcı: Teknosa

4.409,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 4409.02
Philips TAH6506BK/00 Bt Anc Kulak Üstü Kulaklık 30H siyah

Satıcı: teknosa

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 4499.00
Philips Tah6506bk BT ANC 30H Siyah Kulak Üstü Kulaklık 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4499.00
Philips TAH6506BK/00 Bt Anc Kulak Üstü Kulaklık 30H siyah

Satıcı: royalgrosss

5.248,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 5248.50
Philips TAH6506BK BT ANC Siyah Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: ANTREPO

6.151,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 6151.20
Philips Tah6506bk Bt Anc Siyah Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: ANTREPO

6.465,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 6465.80
Philips TAH6506BK BT ANC Siyah Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: ANTREPO1

6.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 6990.00

Philips TAH6506 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Philips TAH6506 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
30 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Philips TAH6506 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 30 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 25 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 15 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Philips TAH6506 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.