Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var

Philips TAT1109 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık, Mikrofonlu, Bar Tasarımlı, IPX4 ve 24 Saatlik Toplam Güç Kaynağı, Beyaz TAT1109WT/00

Satıcı: Cmstechnostore

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 1309
Philips Tat1109 Tws Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ModaCepte

1.294,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1294.90
Philips TAT1109WT True Wireless Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: KOY SEPETE

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 1299.00
Philips TAT1109WT True Wireless Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: CMS TECHNO STORE

1.345,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 1345.00
Philips TAT1109WT True Wireless Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: CMS TECHNO STORE

1.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1379.00
Philips TAT1109 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Türker iletişim

1.425,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 1425.00
Philips Tat1109bk True Wireless Kulak Içi Kulaklık Siyah

Satıcı: BSZ Elektronik

1.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1449.00
Philips TAT1109BK True Wireless Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: TÜRKER İLETİŞİM

1.470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 1470.00
Philips TAT1109BK True Wireless Kulak İçi Kulaklık Siyah

Satıcı: BSZ ELEKTRONİK

1.478,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 1478.13
Philips Tat1109Wt True Wireless Kulak İçi Kulaklık Beyaz 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 1699.00
Philips Tat1109Bk True Wireless Kulak İçi Kulaklık Siyah 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 1699.00
Philips TAT1109WT True Wireless Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: tempo iletişim

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 1699.00

Philips TAT1109 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Philips TAT1109 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Philips TAT1109 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri SBC
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 24 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 15 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 1 sa
• Batarya (Kulaklık) 40 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 400 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Philips TAT1109 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.