Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Philips TAT1149WT/00 Beyaz True Wireless Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık
Satıcı: DECIDE
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
1 1499.00
Philips Beyaz True Wireless Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Satıcı: DECİDE
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 1499.00
Philips TAT1149WT/00 True Wireless Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık beyaz Satıcı: DECIDE
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 1499.00
Philips TAT1149BK/00 Siyah True Wireless Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık
Satıcı: DECIDE
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 1699.00
Philips True Wireless Kulak İçi Kulaklık Beyaz
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
17 dk önce
5 1699.00
Philips True Wireless Kulak İçi Kulaklık Siyah
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
17 dk önce
6 1699.00
Philips Beyaz True Wireless Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
7 1699.00
Phılıps TAT1149BK Dinamik Bas IPX4 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Siyah
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
13 dk önce
8 1699.00
Phılıps TAT1149BK Dinamik Bas IPX4 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Beyaz
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
13 dk önce
9 1699.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER