Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var

Philips TAT3508 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Philips TAT3508BK/00 Anc Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulak Içi Kulaklık Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 25 yorum

1.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 1639.00
Philips TAT3508 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Siyah 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 1509
Philips TAT3508 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Beyaz 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 1509
Philips TAT3508WT/00 Anc Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 9 yorum

1.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1739.00
Philips TAT3508BK/00 Anc Gerçek Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: DECIDE | 1 yorum

1.948,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 1948.10
Philips TAT3508WT/00 TWS ANC Beyaz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2199.00
Philips TAT3508WT/00 TWS ANC Beyaz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: DECİDE

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2299.00
Philips Tat3508Bk/00 ANC Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah 2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 2399.00
Philips Tat3508Wt/00 ANC Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 2799.00
Philips Tat3508bk/00 ANC Siyah 6+20 Saat Gerçek Kablosuz Kulaklık 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2799.00
Philips TAT3508BK/00 ANC Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Siyah 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 2799.00
Philips TAT3508WT/00 ANC Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Beyaz 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 2799.00

Philips TAT3508 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Philips TAT3508 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
7 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Philips TAT3508 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP TMAP
• Bluetooth Özellikleri BLE LC3 SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 7 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 21 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 15 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 1 sa
• Batarya (Kulaklık) 55 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 400 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları TAT3508WT/00

Philips TAT3508 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.