Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Philips TAUE101 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Phılıps TAUE101BK Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: ROYAL GROSS | 414 yorum

349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 349.00
Philips TAUE101WT Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık

Satıcı: pdateknoloji

319,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

2 329
Philips TAUE101BK Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık 3.5mm jack girişli

Satıcı: Teknopusula

319,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

3 329
Philips TAUE101WT Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık

Satıcı: Teknopusula

319,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 329
Philips TAUE101BK Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: OVAAVM

389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 389.00
Phılıps TAUE101BK Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Hepsiburada | 414 yorum

349,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 359
Philips TAUE101BK Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: mobilexteknoloji

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 399.00
Philips Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık Taue101

Satıcı: Stoklumarket

449,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 449.90
Philips TAUE101WT Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık Beyaz

Satıcı: Stoklu Market

459,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 459.91
Philips Taue101wt Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık Beyaz

Satıcı: Stoklu Market

462,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 462.40
Philips TAUE101WT Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık Beyaz

Satıcı: StokluMarket

474,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 474.91
Philips TAUE101BK Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah

Satıcı: mobilex teknoloji

484,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 484.03
Philips Taue101bk Kablolu Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık (3,5Mm Jack) (Ramwhite Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Evotech Bilgisayar

554,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 554.10
Phılıps TAUE101BK Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: ROYAL GROSS

688,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

14 688.62
Philips TAUE101WT Kablolu Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık (3,5mm jack) (Ramwhite Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: Evotech Bilgisayar

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 699.00

Philips TAUE101 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Philips TAUE101 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Philips TAUE101 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Philips TAUE101 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.