Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Piranha -BP TWS Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık | BT 5.4 |iOS & Android | Çanta Tasarımlı Satıcı: Piranha Store
451,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 451.02
9976-BP Çanta Tasarımlı Tws Kablosuz Bluetooth Kulak Içi Kulaklık / Bluetooth V5.4 / Type-C / Şarjlı - Pembe
Satıcı: piranhastore | 12 yorum
498,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 498.99
Piranha 9976 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Pembe
449,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
3 459
Piranha 9976 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Pudra
449,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
4 459
Piranha 9980-L Tws Kablosuz Bluetooth Kulaklık Kulak İçi Çanta Tasarımlı / Bluetooth V5.4 / Type-c / Şarjlı Satıcı: Piranha Store
589,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 589.90
Piranha 9976-BP Çanta Tasarımlı TWS Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık / Bluetooth V5.4 / Type-C / Şarjlı Satıcı: Piranha Store
698,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 698.59
Piranha 9976-BP Bluetooth 5.4 Çanta Tasarımlı Kablosuz Kulak İçi Kulaklık pembe Satıcı: piranha
712,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
7 712.85
Pıranha 9976 Bp Tws Kablosuz Bluetooth Kulaklık (Özel Çanta Tasarımlı)
Satıcı: Tekno Power
774,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 774.90
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER