Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Piranha K Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık | Bluetooth 5.4 | LED Pil Göstergesi | Mikrofon Satıcı: Piranha Store
498,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 498.99
Piranha S Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık | Bluetooth 5.4 | LED Pil Göstergesi | Mikrofon Satıcı: Piranha Store
498,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 498.99
Piranha Parlak Taşlı Bluetooth Kulaklık Kırmızı
499,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
37 dk önce
3 509
Piranha 9977 Parlak Taşlı Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Siyah
499,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
37 dk önce
4 509
9977-B Taşlı Kablosuz Bluetooth Kulak Içi Kulaklık / LED Pil Göstergesi / Mikrofon / Şarj Edilebilir - Beyaz
Satıcı: piranhastore | 1 yorum
712,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 712.85
9977-K Taşlı Kablosuz Bluetooth Kulak Içi Kulaklık / LED Pil Göstergesi / Mikrofon / Şarj Edilebilir - Kırmızı
Satıcı: piranhastore | 1 yorum
712,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 712.85
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER