Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Plextone DX2 Metal Kablolu Kulak İçi Oyuncu Kulaklığı gold Satıcı: Akilliphone
637,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 637.58
Plextone DX2 3.5mm Metal Kablolu Stereo Kulak İçi Oyuncu Kulaklık-(5775) - SOL5886-7731 Satıcı: Solmazlar Online
850,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 850.19
Plextone Dx2 3.5mm Metal Kablolu Stereo Kulak Içi Oyuncu KULAKLIK-(5775) - KR0025-5OR2Q8 - Gold
Satıcı: mirkitap
891,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 891.32
Plextone Dx2 3.5mm Metal Kablolu Stereo Kulak Içi Oyuncu KULAKLIK-(5775) - FEİ5886-7731 - Gold
Satıcı: feifei80
954,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 954.73
Plextone DX2 3.5mm Metal Kablolu Stereo Kulak İçi Oyuncu Kulaklık-(5775) - RZMAPP5886-7731 Satıcı: TeknoKapsül
1.057,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 1057.58
Plextone Dx2 3.5Mm Metal Kablolu Stereo Kulak İçi Kulaklık-(5775)
Satıcı: SHC42
1.372,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 1372.30
Plextone DX2 3.5mm Metal Kablolu Stereo Kulak İçi Oyuncu Kulaklık-(5775) Satıcı: MARSİLYAN
1.846,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
7 1846.07
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER