Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Polosmart PBS220 Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulak Içi Kulaklık Siyah
Satıcı: ozgurkirtasiye35 | 1 yorum
799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 799.00
Polosmart PBS220 Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Beyaz Satıcı: özgürkırtasiye35
889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 889.00
Polosmart PBS220 TWS Kablosuz Kulaklık Siyah Satıcı: özgürkırtasiye35
889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 889.00
Polosmart PBS220 Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulak Içi Kulaklık Beyaz
Satıcı: ozgurkirtasiye35 | 7 yorum
899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 899.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER