Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bukrem Store Polygold PG-6781 E6S Bluetooth 5.0 Kulak Içi Kulaklık Siyah
Satıcı: bukremstore
386,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 386.99
Polygold PG-6781 E6S Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık siyah Satıcı: bukremstore
386,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 386.99
Polygold E6S Kulakiçi Kablosuz Bluetooth Kulaklık 5.0V Dijital Ekranlı Stereo Özellik
Satıcı: SERREHA | 3 yorum
420,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 420.00
Polygold PG-6781 E6S Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık Satıcı: Serreha | 36 yorum
425,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 425.00
POLYGOLD True E6s Şarj Göstergeli Kutulu Air Bluetooth Kulaklık Birebir Ur Satıcı: Serreha
429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 429.00
Polygold E6s True Kablosuz Kulaklık Dijital Göstergeli Bluetooth Kulaklık 5.0V-Siyah Renk
Satıcı: Abatech
461,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
6 461.60
POLYGOLD Teknomarketim E6s Tws Diğital Göstergeli Kablosuz Bluetooth Kulaklık Siyah Satıcı: Serreha
490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 490.00
Polygold E6s Dijital Ekranlı Kablosuz Bluetooth Kulaklık 5.0V
Satıcı: Abatech
693,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
8 693.80
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER