Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.1
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Polygold PG-100 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

PolyGold PG‑100 Bluetooth 5. 0 Boyun Askılı Kulaklık | 200 Saat Bekleme | 50 Saat Konuşma | Stereo Ses - Siyah

Satıcı: TEKNODİA | 1 yorum

574,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 574.90
Polygold PG‑100 Bluetooth 5. 0 Boyun Askılı Kulaklık | 50 Saat Konuşma | Stereo Ses - SİYAH

Satıcı: Azurtech

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 599.00
Polygold Pg-100 Bluetooth 5.0 Boyun Bantlı Kulaklık – 50 Saat Konuşma Süresi, Type-C Şarj

Satıcı: SHC42

1.720,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 1720.10
Polygold Pg-100 Bluetooth 5.0 Boyun Bantlı Kulaklık – 50 Saat Konuşma Süresi, Type-C Şarj

Satıcı: SHC42

1.720,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 1720.10
Polygold PG-100 Bluetooth 5.0 Boyun Bantlı Kulaklık – 50 Saat Konuşma Süresi, Type-C Şarj

Satıcı: mercansa

689,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 689.20
Polygold PG-100 Bluetooth 5.0 Boyun Bantlı Kulaklık – 50 Saat Konuşma Süresi, Type-C Şarj

Satıcı: Nacario

689,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 689.20
Polygold PG-100 Boyun Askılı Kablosuz Kulaklık – 200 Saat Bekleme Süresi, Stereo Ses, Mikrofonlu

Satıcı: TEKNOTRUST PREMİUM

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

7 759
Shopwave Polygold PG-100 Bluetooth Kulaklık – Ergonomik Boyun Bantlı Tasarım, Net Ses ve Konfor

Satıcı: HTC shopwave

775,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 775.38
Shopwave Polygold PG-100 Bluetooth 5.0 Boyun Bantlı Kulaklık – 50 Saat Konuşma Süresi, Type-C Şarj

Satıcı: HTC shopwave

775,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 775.38
Polygold Pg-100 Boyun Askılı Kablosuz Kulaklık – 200 Saat Bekleme Süresi, Stereo Ses, Mikrofonlu

Satıcı: MBB E-TİCARET

823,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

10 823.20
Polygold Pg-100 Bluetooth Kulaklık – Ergonomik Boyun Bantlı Tasarım, Net Ses Ve Konfor

Satıcı: MBB E-TİCARET

823,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

11 823.20
Polygold PG-100 Boyun Askılı Kablosuz Kulaklık – 200 Saat Bekleme Süresi, Stereo Ses, Mikrofonlu

Satıcı: Sbusshop

1.521,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 1531.49
Polygold PG-100 Bluetooth Kulaklık – Ergonomik Boyun Bantlı Tasarım, Net Ses ve Konfor

Satıcı: Sbusshop

1.521,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 1531.49

Polygold PG-100 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Polygold PG-100 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.1
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
30 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
100 saat
Şarj Tipi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Polygold PG-100 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.1
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 30 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 100 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 400 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Polygold PG-100 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.