Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Preo My Sound MS27 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Mavi
Satıcı: General Home | 10 yorum
399,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 399.90
Preo Kırmızı My Sound Ms27 S X-bass Manyetik Boyun Askılı Kablosuz Kulaklık Satıcı: General Home
395,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
2 395.90
Preo Siyah My Sound Ms27 S X-bass Manyetik Boyun Askılı Kablosuz Kulaklık Satıcı: General Home
395,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
3 395.90
Preo My Sound MS27 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Siyah
Satıcı: General Home | 18 yorum
399,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 399.90
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER