Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Promate Freepods-3 Tws Bluetooth Kablosuz Kulaklık, 4 Gürültü Önleyici Mikrofon, Dokunmatik Kontrol, Enc Kulaklık - Beyaz
Satıcı: SetaStore
1.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 1500.00
Promate Freepods-3 Tws Bluetooth Kablosuz Kulaklık, 4 Gürültü Önleyici Mikrofon, Dokunmatik Kontrol, Enc Kulaklık - Siyah
Satıcı: SetaStore
1.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 1500.00
Promate FreePods-3 TWS Yüksek Çözünürlüklü ENC Kulak İçi Kablosuz Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Beyaz Satıcı: BuffLabs
2.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
3 2799.00
Promate FreePods-3 TWS Yüksek Çözünürlüklü ENC Kulak İçi Kablosuz Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Siyah Satıcı: BuffLabs
2.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
4 2799.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER