4.3 (1 oy) / Yorum Yaz
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

QCY Crossky C30 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Qcy C30 (QT33) Crossky Siyah Kulaküstü Kablosuz Spor Kulaklık 4 Mikrofon enc ıpx5 bt 5.4

Satıcı: SAYTEK TEKNOLOJİ

1.793,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 1793.53
QCY C30 (QT33) Crossky Kablosuz Küpe Kulaklık 4 Mikrofon Enc Ipx5 Bluetooth 5.4 Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

1.994,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 2004.97
QCY C30 (QT33) Crossky Kablosuz Küpe Kulaklık 4 Mikrofon Enc Ipx5 Bluetooth 5.4 Mor

Satıcı: İstech İletişim

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 2009
Qcy C30 (QT33) Crossky Kulaküstü Kablosuz Spor Kulaklık 4 Mikrofon enc ıpx5 bt 5.4 Mor

Satıcı: Hepsiburada | 289 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 1999.00
Qcy C30 (QT33) Crossky Kulaküstü Kablosuz Spor Kulaklık 4 Mikrofon enc ıpx5 bt 5.4 - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 289 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 1999.00
QCY C30 () Crossky Kablosuz Küpe Kulaklık 4 Mikrofon Enc Ipx5 Bluetooth 5.4 Mor

Satıcı: Trendyol

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 1999.00
QCY C30 () Crossky Kablosuz Küpe Kulaklık 4 Mikrofon Enc Ipx5 Bluetooth 5.4 Silver

Satıcı: Trendyol

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 1999.00
Qcy C30 Crossky ENC Bluetooth IPX5 Kablosuz Spor Kulaklık - Mor 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 1999.00
Qcy C30 Crossky ENC Bluetooth IPX5 Kablosuz Spor Kulaklık - Beyaz 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 1999.00
Qcy C30 (QT33) Crossky Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: Ceptech

1.999,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1999.26
Qcy C30 (QT33) Crossky Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: Ceptech

1.999,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1999.26
Qcy C30 (QT33) Crossky Mor Kulaküstü Kablosuz Spor Kulaklık 4 Mikrofon enc ıpx5 bt 5.4

Satıcı: Ceptech

1.999,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 1999.81

QCY Crossky C30 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

QCY Crossky C30 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Kullanım Süresi (Genel):
5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

QCY Crossky C30 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 25 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 32 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

QCY Crossky C30 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.