Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Qcy C50 Crossky Bluetooth Küpe Kulaklık 6.0 Çift Cihaz Çift Mıknatıs 35 Saat Dinleme 4 Mic. Gürültü Azaltma - Siyah
Satıcı: Hepsiburada | 64 yorum
2.498,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 2498.00
Qcy C50 Crossky Bluetooth 6.0 Kulakiçi Kulaklık siyah Satıcı: Ceptech
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 2499.00
Qcy C50 Crossky Bluetooth 6.0 Kulakiçi Kulaklık beyaz Satıcı: Ceptech
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 2499.00
Qcy C50 Crossky ANC BT Küpe Kulaklık - Beyaz
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
20 dk önce
4 2499.00
Qcy C50 Crossky ANC BT Küpe Kulaklık - Siyah
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
20 dk önce
5 2499.00
Qcy C50 Crossky Bluetooth Küpe Kulaklık 6.0 Çift Cihaz Çift Mıknatıs 35 Saat Dinleme 4 Mic. Gürültü Azaltma - Beyaz
Satıcı: Hepsiburada | 64 yorum
2.539,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 2539.30
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER