4.1 (3 oy) / 12 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

QCY H2 Pro Kablosuz Kulaklık Fiyatları

QCY H2 Pro Aux Kablosuz Bt 5.3 Siyah Kulaklık Hifi Enc 70 Saat Dinleme Oyun Modu

Satıcı: Amazon.com.tr

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 859
Qcy H2 Pro Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Yalı Tech

810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 810.00
Qcy H2 Pro Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: tulparlife

819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 819.00
QCY H2 Pro Aux Kablosuz Bt 5.3 Beyaz Kulaklık Hifi Enc 70 Saat Dinleme Oyun Modu

Satıcı: İstech İletişim

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 859
Qcy H2 Pro Aux Kablosuz Bt 5.3 Beyaz Kulaklık Hifi Enc 70 Saat Dinleme Oyun Modu

Satıcı: Hepsiburada | 732 yorum

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 849.00
QCY H2 Pro Aux Kablosuz Bt 5.3 Beyaz Kulaklık Hifi Enc 70 Saat Dinleme Oyun Modu

Satıcı: Trendyol

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 849.00
QCY H2 Pro Aux Kablosuz Bt 5.3 Siyah Kulaklık Hifi Enc 70 Saat Dinleme Oyun Modu

Satıcı: Trendyol

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 849.00
Qcy H2 Pro Bluetooth 5.3 Kulak Üstü Kulaklık beyaz

Satıcı: Ceptech

849,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 849.12
Qcy H2 Pro Bluetooth 5.3 Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: Ceptech

849,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 849.12
Qcy H2 Pro Aux Kablosuz BT 5.3 Hifi Enc 70 Saat Dinleme Oyun Modu Siyah Kulaklık

Satıcı: Ceptech

849,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 849.60
QCY H2 Pro Beyaz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Ceptech

849,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 849.60
QCY H2 Pro Beyaz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: İstech İletişim

854,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 854.68
Qcy H2 Pro Aux Kablosuz Bt 5.3 Kulaklık Hifi Enc 70 Saat Dinleme

Satıcı: İstech İletişim

854,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 854.68
Qcy H2 Pro Aux Kablosuz Bt 5.3 Siyah Kulaklık Hifi Enc 70 Saat Dinleme Oyun Modu

Satıcı: Hepsiburada | 732 yorum

861,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 861.74

QCY H2 Pro Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

QCY H2 Pro Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kullanım Süresi (Genel):
60 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
300 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:

QCY H2 Pro Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Gecikme Süresi 78 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 60 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 300 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 120 dk
• Batarya (Kulaklık) 400 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

QCY H2 Pro Kablosuz Kulaklık Yorumları (12 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Berkay Profil Resmi

1 yorum

Berkay Arkadaşlar ben bu kulaklığı 2 yıldır kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım oldukça memnunum ve batarya performansı çok iyi 2 ayda bir şarj ediyorum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Yusuf G***** Profil Resmi

1 yorum

Yusuf G***** 3d stereo var mı epey bazı yerlerde var gözüküyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Bilal hancı Profil Resmi

74 yorum

Bilal hancı Epey gecikme süresi bilgisini hangi kaynaktan alıp yazıyorsunuz . %30 oranla çoğu kulaklık gecikme süresi bilgisi yanlış
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi. Hatalı olduğunu belirlediğiniz özellikleri yorumlarda ya da hata bildir kısmından bize iletebilirsiniz.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Alvin S******* Profil Resmi

3 yorum

Alvin S******* Cihazda ANC yok, sesli asistan algılama özelliği yok. Buradaki bilgiye istinaden satın aldım ama maalesef yanlış yönlendirildim.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Üretici verisi: https://dosya.epey.com/923524/qcy-h2-pro-8816.pdf?rand=1532830143
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Berkay Ç* Profil Resmi

21 yorum

Berkay Ç* @Alvin S******* ANC olduğu hiçbir yerde yazmıyor zaten, enc ile anc yi birbiriyle karıştırmışsın.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
TiSKE T**** Profil Resmi

57 yorum

TiSKE T**** @Alvin S*******
1-Kulaklık tiz kalitesi nasıl? Ekolizer açmadan temiz ses veriyor mu?
2-Ben film için alacam. Ses gecikmesi 0,068 ms demişler ama hissediliyor mu?
3-Bir de dışardan ses alıyor mu? açıkcası ben ses almasını tercih ederim. Biri bir şey dediğinde duyayım yani.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
Alvin S******* Profil Resmi

3 yorum

Alvin S******* QCY H3 modelini ekler misiniz?
https://www.hepsiburada.com/qcy-h3-hybrid-anc-hi-res-bluetooth-5-4-kafaustu-kablosuz-kulaklik-cift-cihaz-destegi-siyah-p-HBCV00005WY0PI?magaza=Hepsiburada
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey https://www.epey.com/kulaklik/qcy-h3.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Hamarat0942 Profil Resmi

1 yorum

Hamarat0942 Alacaklar için burada yazılmış ama ANC yok admin var yazmış düzeltin lütfen. (yada ben bulamadım baya araştırdım ama :D)
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Üretici bilgisi bu şekilde: https://dosya.epey.com/923524/qcy-h2-pro-8816.pdf?rand=2079784616
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.