Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Qcy Melobuds N20 Bluetooth Kulaklık 6.0 50 Db ANC 4 Mics. Çift Cihaz 40 Saat Dinleme - Siyah
Satıcı: Hepsiburada | 88 yorum
1.100,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 1100.98
QCY MeloBuds N20 Aktif Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklıklar, 6 Mikrofonlu 50dB ANC Kulaklıklar ENC Clear Call, 13mm Dinamik Sürücü, 40H Pil Ömrü, Bluetooth 6.0 (Siyah) Satıcı: İstech İletişim
1.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
2 1109
Qcy Melobuds N20 Bluetooth 6.0 Kulakiçi Kulaklık siyah Satıcı: Ceptech
1.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 1099.00
Qcy Melobuds N20 Bluetooth 6.0 Kulakiçi Kulaklık beyaz Satıcı: Ceptech
1.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 1099.00
Qcy MeloBuds N20 ANC Bluetooth Kulaklık - Siyah
1.099,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
14 dk önce
5 1099.00
Qcy Melobuds N20 Bluetooth Kulaklık 6.0 50 Db Anc 4 Mics. Çift Cihaz 40 Saat Dinleme Beyaz
Satıcı: İstech İletişim | 88 yorum
1.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
6 1199.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER