4.6 (4 oy) / 37 yorum

QCY T13 Kulaklık

Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.1
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

QCY T13 Kulaklık Fiyatları

QCY T13 Kulaklık Fiyat Geçmişi

Sponsorlu
Ses Çıkışı
Bağlantı Tipi
Var
Bluetooth
Kampanyaya Git

QCY T13 Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
  • Bluetooth Var
  • Bluetooth Standardı 5.1
  • Bluetooth Profili HFP 1.7 AVRCP 1.5 A2DP 1.3 HSP
  • Bluetooth Özellikleri AAC SBC
  • NFC Yok
  • Çoklu Bağlantı Yok
  • Kullanım Mesafesi 10 m
  • Kullanım Süresi (Genel) 8 saat
  • Kullanım Süresi (+Şarj Kutusu) 40 saat
  • Şarj Tipi Şarj Kutusu
  • Hızlı Şarj Var
  • Hızlı Şarj Süresi 5 dk
  • Hızlı Şarj Kullanım Süresi 1 sa
  • Batarya (Şarj Kutusu) 380 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

QCY T13 Kulaklık Yorumları (37 yorum)
Yorumları Sırala
  • Faydalı
  • Yeni
  • Eski

RedMix Profil Resmi
RedMix ses seviyesi çok yüksek değil ama iş görür şarjı iyi gidiyor Mersin-Ankara arası hiç şarj etmeden kullandım, ses kalitesi de idare eder 700 tl etmez anc olan 500tl onu alın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 gün önce
Mehmet E**** Profil Resmi
Mehmet E**** Şarj konusunda çok başarılı. Taksi şoförüyüm. Haftada 1 kere şarj etme ihtiyacım oluyor. Çok uzun gidiyor yani.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 hafta önce
Hasan A*** Profil Resmi
Hasan A*** beyler bayanlar bu kulaklığı almayı düşünüyorum da şarzı yazıldığı gibi 1 tanesi tek şarzda 8 saat gidiyor mu deneyimleyen bilgi paylaşırsa çok iyi olur çünkü fiyatı çok iyi şimdiden teşekkür ediyorum 🙏
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
Yunus E*** D**** Profil Resmi
Yunus E*** D**** Şimdi arkadaşlar bu kulaklığı 4 aydır hiç kulağımdan düşürmeden kullandım günde en az 2-3 saat kulağımda durdu ama gerçekten daha iyi ses kalitesi için Soundspead Capsule 3 proya geçtim yani onla kıyaslayacağım. Ses kalitesi konusunda eğer çok fazla kulaklık deneyimlemediyseniz farkı anlamazsınız ama bass konusunda kötü diyemem ama kesinlikle iyi değil pasif gürültü önleyici var denmiş arkadaşlar o silikondan dolayı var yoksa gürültüyü falan kesmiyor azaltıyor. Ekolayzır konusunda Bluetooth kulaklıkların çoğu twsler biraz zayıf onu söylim onun dışında sayamayacağım kadar kulaklık deneyimledim ister inanın ister inanmayın ama şu sonuca vardım ya bi kulaklığa çok para vereceksiniz ya da az verip f/p alacaksınız ortası yok bu cihazların ben tek beğenmediğim özelliği kutu şarzı oda 5 günü çok sık kullandığım için zar zor çıkarıyo yani alınır aldığıma pişman değilim Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (2) Yanıtla - 10 ay önce
kara k***** Profil Resmi
kara k***** Kullanım esnasında hiç dip ses sorunuyla karşılaştınız mı ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Mahir O***** Profil Resmi
Mahir O***** Gerçek bi ses kalitesi için kz sk 10 pro denemen lazım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
Yunus E*** D**** Yok dip ses sıkıntısı yaşamadım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Yunus E*** A******* Profil Resmi
Yunus E*** A******* 316 TL'ye aldım tasarım olarak,batarya olarak, mikrofon olarak, ses kalitesi olarak gerçekten iyi kulaklık bunlara lafım yok ama dip ses sorunu (az miktarda) var.Çoğu ucuz kulaklıkta bu sorun oluyormuş ondan bir şey söylemem bunun hakkında
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Rıza P**** Profil Resmi
Rıza P**** 139 tl ye almıştım
800 tl lik airbuds marka kulaklıktan daha iyi performansı var bass harika oyun için ses kasma harika bir sıkıntısı var ara sıra aramalarda sesi vermiyo karşıya onu saymazsak 10/10 cihaz
TR O*** S******* Profil Resmi
TR O*** S******* Hocam qcy t13 de oyun modu var bilginiz olsun ayrıca gayet güçlü bir bass var deep bass da olmak üzere güçlü bir sisteme sahip. Oyun modu kısmını güncellemenizi öneririm
Yunus E*** D**** Bassın güçlü olduğunu nası anladın
GMS G** Profil Resmi
GMS G** Qcy uygulamasını indirirseniz bass ayarı yapabiliyorsunuz. Muhtemelen arkadaş ta öyle yapmış.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Furkan A* Profil Resmi
Furkan A* Bişey söylemek istiyorum ben sporda kullanmalı bir kulaklık arıyorum Qcy tere veya suya dayanıklı mı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Mustafa D***** Profil Resmi
Mustafa D***** Arkadaşlar alacak olanlara sesleniyorum ben bugün vodafone yanımda dan 339 TL ye sipariş verdim. Mart ayı indirimi de olduğundan 50 TL fiyattan düşülüp 289 TL oldu ayrıca kargo da ücretsiz ben Hepsiburada dan almayı düşünüyordum 350 TL ye iyiki almamışım 60 TL kar ettim alacak olanlar Vodafone yanımda dan alsın boşa paranızı heba etmeyin
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Furkan Ö*** Profil Resmi
Furkan Ö*** Memnun musun
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 11 ay önce
Mustafa D***** Profil Resmi
Mustafa D***** Evet memnunum kaliteli kulaklık herhangi bir kopma veya bağlantı sorunu yaşamadım oyun performansı da gayet iyi tavsiye ederim
GMS G** Profil Resmi
GMS G** Vay be bir sene önce trendyol dan 150 tl ye almıştım. Şimdi olmuş 369 tl
Tolga K*** Profil Resmi
Tolga K*** QCY T13 de kablosuz şarj kutusu özelliği yok. 2 mikrofon bulunuyor. Şu geçirmezliği IPX4. Benim aldığım üründe böyle. Lütfen doğrusunu yazınızda millet doğru bilgiye göre alsın. Teşekkürler...
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Harunhan V**** Profil Resmi
Harunhan V**** Var kanka nasıl yok
Harunhan V**** Profil Resmi
Harunhan V**** 4 mikrofon IPX5 var bende
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 11 ay önce
Benitez Profil Resmi
Benitez İnanılmaz kötü bir bağlantı kalitesi. 100 TL'den fark yok
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Göktuğ E*** Profil Resmi
Göktuğ E*** S3 ile kullanırsan sıkıntı yaşarsın zaten
GMS G** Profil Resmi
GMS G** Senin telefonunun bluetooth sürümü eskiyse kulaklık napsın??
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
st
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2024 Tüm Hakları Saklıdır.