Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ÜÇEL TELEKOM
727,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
1 727.09 QCY -T1 T1C TWS Bluetooth 5 kulak içi spor kulaklık, kablosuz, şarj kutusu ile 20 saatten fazla pil ömrü, IPX4 su geçirmez ve entegre Duo HD mikrofon (siyah), 1Satıcı: VİP TREND
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 999.00 QCY T1C Çift Mikrofonlu Şarj Edilebilir Bluetooth V5.0 Siyah Telefon KulaklığıSatıcı: Teknotic | 2025 yorum
2.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 2199.00 Qcy T1-C Çift Mikrofonlu Bluetooth 5.0 Kulak İçi KulaklıkSatıcı: Teknotic | 1 yorum
2.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 2199.00 Qcy T1C TWS Bluetooth Çift Mikrofonlu Kulak İçi KulaklıkSatıcı: Teknotic
2.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2199.00 Qcy T1C TWS Bluetooth 5.0 Mini 3D Stereo Kablosuz Kulaklık siyahSatıcı: Teknotic
2.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 2199.00