Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
QCY AILYBUDS LITE TWS EARBUDS MIDNIGHT BLACK Satıcı: SAYTEK TEKNOLOJİ
716,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
1 716.83
QCY AILYBUDS LITE TWS EARBUDS MOON WHITE Satıcı: SAYTEK TEKNOLOJİ
716,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 716.83
Qcy Ailybuds Lite Tws Siyah Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Satıcı: tulparlife
729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 729.00
QCY AilyBuds Lite ENC Gürültü Engelleme Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık T29 Siyah Satıcı: Amazon.com.tr
823,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 833.5
QCY AilyBuds Lite TWS Siyah Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Satıcı: Caretta Teknoloji
1.158,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 1158.28
Qcy Ailybuds Lite Enc Gürültü Engelleme Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık T29 Siyah - standart
Satıcı: k-yonlineticaret
1.781,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 1781.24
Qcy Ailybuds Lite Enc Gürültü Engelleme Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık T29 Siyah - -- - Option-1
Satıcı: TRENDYPAZARS
1.860,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 1860.63
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER4 yorum
66 yorum
8 yorum
1 yorum