Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

QCY T31 Melobuds Neo Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

QCY T31 Melobuds Neo ENC 4 Mikrofon Dijital Güç Göstergesi Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık Siyah

Satıcı: İstech İletişim

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 809
QCY MeloBuds Neo TWS Beyaz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Caretta Teknoloji

782,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 782.00
QCY T31 Melobuds Neo ENC 4 Mikrofon Dijital Güç Göstergesi Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık Mavi

Satıcı: İstech İletişim

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 809
QCY T31 Melobuds Neo ENC 4 Mikrofon Dijital Güç Göstergesi Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Trendyol

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 799.00
QCY T31 Melobuds Neo ENC 4 Mikrofon Dijital Güç Göstergesi Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Trendyol

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 799.00
Qcy T31 Melobuds Neo ENC Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık mavi

Satıcı: Ceptech

799,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 799.53
Qcy T31 Melobuds Neo ENC Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: Ceptech | 5 yorum

799,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 799.53
QCY Melobuds Neo Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Ceptech

800,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 800.11
QCY Melobuds Neo Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Ceptech

800,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 800.11
QCY Melobuds Neo Bluetooth Kulaklık

Satıcı: İstech İletişim

802,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 802.24
Qcy T31 Melobuds Neo Enc 4 Mikrofon Dijital Güç Göstergesi Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık Mavi

Satıcı: Hepsiburada | 212 yorum

829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 829.00
Qcy T31 Melobuds Neo Enc 4 Mikrofon Dijital Güç Göstergesi Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık - Siyah

Satıcı: İstech İletişim | 212 yorum

844,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 844.00
Qcy T31 Melobuds Neo TWS ENC Bluetooth Kablosuz Kulaklık - Mavi 899,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 909
Qcy T31 Melobuds Neo TWS ENC Bluetooth Kablosuz Kulaklık - Siyah 899,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 909

QCY T31 Melobuds Neo Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

QCY T31 Melobuds Neo Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kullanım Süresi (Genel):
7 saat
Şarj Tipi:

QCY T31 Melobuds Neo Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Gecikme Süresi 68 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 7 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 4 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 24 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 45 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 350 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

QCY T31 Melobuds Neo Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Abdulrahman Profil Resmi

6 yorum

Abdulrahman @epey
Çift cihaz desteği var
https://www.qcyturkiye.com.tr/qcy-melobuds-neo-bluetooth-kulaklik
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Abdulrahman Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.